Tel
+90 312 385 44 79
Faks
+90312 385 44 78
E-posta
info@metutasarim.com

Savunma Sanayi

Defense Industry
savunma-sanayi

Savunma Sanayi

Metü Tasarım;  Müşterilerine imalat (üretim), kalite kontrol ve montaj olmak üzere 3 bölümde hizmet vermektedir. Firmamız, savunma sanayinin birçok firmasına hizmet verdiği gibi diğer firmaların özel ürün taleplerine de çözümler sunmaktadır. Çalışmalarında müşteri memnuniyetini ön planda tutan Metü Tasarım, bu amaçla çalışmalarına hız vermiş gerekli olan teknolojik alt yapıyı ve eğitim seviyesi yüksek kaliteli kalifiyeli personel tabanını oluşturmuştur.

Metü Tasarım, üretimde başarı için; teknolojinin gerekliliğine inanıp, bu amaçla en yeni teknolojiye sahip üretim araçlarını kullanmaktadır. Hızla değişen teknoloji ile beraber kendisini her zaman yenilemeye özen gösteren Metü Tasarım, son teknolojiye sahip makine parkı ile hizmet sunmaktadır.

Sahip olduğu bilgi birikimi, tecrübesi ve deneyimiyle Metü Tasarım, Savunma sanayinde önemli firmalar arasında yer almıştır.

Savunma Sanayi

Savunma sektöründe yer alan tüm mekanik ve elektronik sistemler konusunda parça üretimi ve elektronik yazılımlar jammer vs tüm ürünler konusunda hizmet vermektedir.

Savunma Sanayi Projelerimiz

Metu Design; Serves its products to customers in three parts. They are production, quality control and assembly. Our company provides services to defense companies and also offers specialty demand solutions to other companies. Metu Design in its works gives importance to its customer satisfactions. In line of this purpose accelerated its works that is includes technological infrastructures and the high level educated quality, qualified staff to success.

Metu Design for success in production believes in technological necessities and according to this aim uses latest technological means of productions. Metu Design gives importance to revamp itself with a rapidly changing technology. It gives serve with latest technology machines. Metu Design has taken a place among the most important companies with its knowledge and its experiences.