Tel
+90 312 385 44 79
Faks
+90312 385 44 78
E-posta
info@metutasarim.com

Medikal

Metal Industry

Medikal

Metü Tasarım; Kaliteyi ön planda tutarak, Türkiye’de ve Dünya’da Anestezi ve medikal Sistemleri konusunda önde gelen firmalara bir çok farklı medikal alanlarda destek vermiştir ve vermeye de devam etmektedir. 

Genç ve dinamik yapısı, kalifiye personeli, teknolojik üretim sistemleri, ARGE çalışmalarına verdiği önem ve rekabete açık fiyatları sayesinde birçok medikal firmasının birinci tercihi haline gelmiştir.

Metü Tasarım; tasarladığı yeni ürünlerde veya mevcut ürünü geliştirme çalışmalarının başarı ile sonuçlanabilmesi için elde edilecek çıktıların müşteri kuruma, ulusal ekonomiye, ulusal teknolojik gelişime ve bilimsel birikime olan somut katkılarını ön planda tutarak hareket etmesi gerektiğini bilmektedir…

Medikal Sanayi

Medikal Sanayi sektöründe yer alan tüm mekanik ve elektronik sistemler konusunda parça üretimi ve elektronik yazılımlar elektrinik ve mekanik vs tüm ürünler konusunda hizmet vermektedir.

Medikal Sanayi Projelerimiz

Metu Design; By keeping the quality at the forefront has given and continues to give support In Turkey and in the World about anesthesia and medical system to the leading companies in many different medical fields.

Our company has become the first choice of many medical companies because of its young and dynamic structure, qualified personnel, technological production systems, and the importance given to ARGE activities and with prices that open to competition.

Metu Design knows that designing new products or existing product development efforts result in success to the outputs of the customer organization to the national economy, national technological development…