Tel
+90 312 385 44 79
Faks
+90312 385 44 78
E-posta
info@metutasarim.com

Teknoloji

Metal Industry

Teknoloji

Metü Tasarım; Gelişen global dünyada sanayi gelişiminin önemi ve bilinciyle çalışmalarına teknolojik gelişmeler ışığında devam etmektedir. Bu alanda Teknolojik ürünlerin mekanik aksamlarında firmalara farklı tasarım modelleri sunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini birinci kriter olarak benimseyen Metü Tasarım bu alanda Server Kabinleri, Rack Kabinler, Panel ve Elektrik Panoları, ve Mobese Kabinlerinin Ar-Ge, Tasarım, Prototip ve Seri imalatını gerçekleştirmektedir. 

Kesim, Büküm, Kaynak, Kaplama, Boya ve Montaj hattına sahip firmamız müşterilerine bitmiş ürün imkanı sunmaktadır…

Teknoloji

Teknoloji Sanayi sektöründe yer alan tüm mekanik ve elektronik sistemler konusunda parça üretimi ve elektronik yazılımlar elektronik ve mekanik vs tüm ürünler konusunda hizmet vermektedir.

Teknoloji Sistemleri Projelerimiz

Metu Design;

In the fast developing Global World, Metu Design keeps a place in technological developments with its background knowledge.

In this area company offers different Design models of technological products in mechanical parts.

In Metu Design the first criteria is Customer satisfaction. So that, server cabinets, Rack cabinets, panel and electrical panels and cabin mobese of the AR-GE, prototyping and mass productions are performed in this company.

Our company cutting, bending, welding, coating painting and assembly at the end offers finished products to the customers…