Tel
+90 312 385 44 79
Faks
+90312 385 44 78
E-posta
info@metutasarim.com

Hakkımızda

Metü Tasarım Elektronik Mekanik

Biz Kimiz

METÜ TASARIM kurucuları 1995′ den günümüze kadar metal sektöründe üretim, tasarım, montaj, alanında çalışmış bilgi birikimi ve iş tecrübesi ile kendi alanında uzmanlaşmış kadrosu ve yeni yüzüyle metal sektörüne yeni bir cehre kazandırmak için özverili, müşteri odaklı, kaliteli ve zamanında teslimatı prensip edinmiş bir anlayışla sektörde hizmet vermeye devam etmiştir. 
 
Elektronik cihazların mekanik kısımlarını tasarım, prototip ve seri üretim aşamalarını  yüksek teknolojiyle müşterilerine sunmaktadır. Üretim kabiliyetlerimiz her türlü sheet metal (paslanmaz, dkp, ccrs, alüminyum, fosfor bronz, yay çeliği v.b.) Plakaların kesim, büküm, boya kaplama, pasivasyon ve  montaj aşamalarını kapsar.

Hizmet verdiğimiz sektörler

Metü Tasarım; müşterilerine tasarım, üretim, kalite kontrol ve montaj olmak üzere dört bölümde hizmet vermektedir. Firmamız, savunma sanayinin birçok firmasına hizmet verdiği gibi diğer firmaların ürün taleplerine de çözümler sunmaktadır.
  • Savunma Sanayi
  • Elektrik, Elektronik
  • Telekomünikasyon
  • Medikal
  • Makina
  • Server Sistemleri
  • Mekanik Sanayi
  • Otomotiv

Misyon

Müşteri memnuniyetini sağlamak maksadıyla, müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde yüksek kalitede, güvenilir, yeni teknolojiyle, düşük maliyetle, uluslararası kabul görmüş standartlara uygun, ürün ve hizmet sunmak ve yönetim sistemimizde gerçekleştireceğimiz sürekli iyileştirme faaliyetleri ile müşteri memnuniyetini kalıcı olmasını sağlamaktır.

Vizyonumuz

Yurt içinde ve yurt dışında kaliteli ve güvenilir bir marka olmak.

17 Yıllık Tecrübe

Metü Tasarım; 17 Yıllık bilgi ve becerisini tek çatı altında toplamak amacı ile kurulmuş kadrosuyla metal sanayisinin vazgeçilmezleri arasında yer almayı hedeflemektedir.

Savunma Sanayi83%
Metal Endüstrisi75%
Elektrik & Elektronik85%
Diğer Sektörler90%

Neler Yaptık

17 yıllık birikim ve tecrübe

12+
Farklı Sektörde
1299+
Müşteri
3289+
Çalışma Saati
50+
Çalışan