Tel
+90 312 385 44 79
Faks
+90312 385 44 78
E-posta
info@metutasarim.com

Otomotiv Sektörü

Automotive Sector

Otomotiv Sektörü

Metü Tasarım; Sürekli yenilenen ileri teknoloji ile programlı bir şekilde müşteri ve ürün portföyünü genişletmiştir.  Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Metü Tasarım, birçok alanda çözüm ortağı olmayı başarmış ve değerlerinden taviz vermeden firmaların mekanik alt parça taleplerini karşılamayı başarmıştır.

İddialı olduğu Sheet Metal alanının öncü sektörlerinden otomotivde de bir çok alt parça imalatı gerçekleştiren Metü Tasarım bu sektörün liderlerine etkin bir üretici olmayı başarmıştır.

 

Otomotiv yedek parçaları 1

Otomotiv sektöründe yer alan tüm mekanik ve elektronik sistemler konusunda parça üretimi ve elektronik yazılımlar jammer vs tüm ürünler konusunda hizmet vermektedir.

Otomotiv Sektörü Örnek Çalışmalar

Metu Design; Metu Design has expanded its customer and its product portfolio by programmatically constantly renewed advanced technology. Customer satisfaction is always at the forefront for Metu Design. Metu Design never gives compromising of its values. It has succeeded all of the works that other firms demands of mechanical parts.

Metu Design is also assertive in pioneer sector of sheet metal. Sheet metal produce sub-parts of manufacturing parts of automotive. So, Metu Design became an active producer to the leaders of this industry.

Kategoriler

  • Kategori yok

Kategoriler

  • Kategori yok