Tel
+90 312 385 44 79
Faks
+90312 385 44 78
E-posta
info@metutasarim.com

Metal Sanayi

Metal Industry

Metal Sanayi

Metal Sanayi

Metal Sanayi sektöründe yer alan tüm mekanik ve elektronik sistemler konusunda parça üretimi ve elektronik yazılımlar jammer vs tüm ürünler konusunda hizmet vermektedir.

Metü Tasarım; 17 Yıllık bilgi ve becerisini tek çatı altında toplamak amacı ile kurulmuş kadrosuyla metal sanayisinin vazgeçilmezleri arasında yer almayı hedeflemektedir. 

Kurulduğu günden bu zamana kadar kısa zamanda müşteri firmalara her türlü sheet metal tasarım üretim ve bitmiş ürün kazandırmıştır.

Birçok sektöre hitap eden metal sınıfında sheet metal üretiminin kalite ve maksimum hassasiyetle harmanlanıp üretildiği bir çok seçenek sunar.

Metal Sanayi Projelerimiz

Kategoriler

  • Kategori yok

Kategoriler

  • Kategori yok

Metu Design; in its 17th year knowledge and skills, its first aim is to be an indispensable in the metal industry with a staff who gathered under one roof.

Until to this time and in a short time, our company have earned  all kinds of sheet metal Design, production and finished products to the client firms. This company offers a wide range of options to many sectors of metal-in-class quality and with maximum service.